Samsung Galaxy Tab 3 Lite opinie

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite Opinie

Elektronika i IT Zakupy i opinie

Niewielki bo zaledwie 7” ekran, mała waga i co najważniejsze niska cena (rzędu 499zł lub 600zł w zestawie wraz z Galaxy Trend Lite) są najważniejszymi zaletami Samsunga Galaxy Tab 3 Lite – Jego największa wadą jest brak możliwości podłączenia karty sim w celu korzystania z internetu.

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite Opinie

Parametry Tabletu to przede wszystkim 2 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1, 2 GHz oraz 1GB pamięci RAM, do tego 7″ wyświetlacz o rozdzielczości 1024×600 w połączeniu z intuicyjnym interfejsem (Android 4. 2.2) pozwala na przyjemne korzystanie z licznych dobrodziejstw aplikacji dostępnych standardowo w sklepie PLAY.

Galaxy Tab 3 Lite posiada również aparat o jakości 2 Mpix – mało jak na dzisiejsze standardy ale wystarczający by móc spokojnie robić zdjęcia, do tego wszystkie ma wbudowaną pamięć o pojemności 8 GB i możliwość rozbudowy przy użyciu zewnętrznej pamięci micro SD aż do 32 GB. Standardowo posiada odbiornik GPS i GLONASS.

Jeśli chodzi o wady to po za wymienionym wcześniej brakiem możliwości wpięcia karty SIM, dochodzi jeszcze mniejsza wydajność niż u swoich starszych braci. Nie mniej jeśli patrzeć na sprawę obiektywnie i pod kątem zakupu box-a w skład którego wchodzi zarówno Samsung Galaxy Tab 3 Lite i Galaxy Trend Lite można dojść łatwo dojść do wniosku że są to wady które można mu z łatwością wybaczyć. Zobacz również promocje samsung

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments