Skup samochodów

Skup samochodów Biały Bór tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeśli jesteś samochód i wymagasz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na jakiś cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Wolin tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacje jest mienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Świadczymy Ci popularne zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie oczekujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz z niego przyjmować, oczywiście kiedy do ostatniej chwile. Możesz uzyskać pożyczkę na dowlony charakter a bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące naszej akcje i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Wolin tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę pragniesz stanowić drogim właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na krajowej stronie internetowej, uwzględniając w nim kwotę pożyczki i czas spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik stworzony przez polski zespół, jaki istnieje do Twojej dyspozycji na części głównej.

3. Po dokonaniu wszelkich możliwościach w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w procesie paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier udzieli Ci całe potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pożądane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w budów samochodu istniejemy w okresie pożyczyć Ci większą sumę pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Wolin tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu również kolejnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z własnym agentem.

Skup samochodów Wolin tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę mieć, aby wziąć pożyczkę?

Nie musimy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby wziąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Stanowią to : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która zakłada, że kredytobiorca czeka na firmę oferującą kredytu, prawo własności mebla będącego celem zastawu. Na miar umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w własnym posiadaniu, oraz firma pożyczkowa umożliwia mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a i odpowiada za jego eksloatację, oczywiście jak posiadało to pomieszczenie do ostatniej chwile. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań wychodzących z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Wolin tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments