Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko wygląda na ostatnie, że 2019 rok będzie ogromnie interesującym czasem na zbytu kryptowalut. W teraźniejszym etapie media obiegła informację o tym, że w kolejnym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tym jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbytu, kurs bitcoina poszybował wysoko w głowę, oraz wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wdepnięcie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który przestał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre okazywały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest głównym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże spore perspektywy na ogromne zyski, o czym informował nawet na naszym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w granicach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W historii nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wykres był pozytywny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut stosowany jest z ogromną ostrożnością. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jak KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów dają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto rośniemy w terenu, jaki ze specjalnym dystansem podchodzi do nowoczesnych projektów.

Saleta widzi w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do indywidualnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W konkretnym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, oraz na projekcie każdy będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest uznaną oraz lubianą osobą nie chociaż w świecie boksu. W przeciwieństwie do następnych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym umysłem a w historii nie wykazywał skłonności do zabierania się z motyką na ciepło.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za cały proces emisji SaletaCoin zaś jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie nowej platformie opracowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer interesuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to podjął uchwałę o pomocy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest prawdziwą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie była często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi lub materiały w strukturze gadżetów. Projekt posiada ponad na celu propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trzymamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego modelu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments