Mon Fex opinie

Mon Fex opinie

Zakupy i opinie

Czym jest mon fex ?
Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najczęstszych kryptowalutach. Przede każdym ma świetne rozwiązanie także dla pań dopiero realizujących swoją okazję na aktualnym sektora kiedy i dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży nacisk na wtedy pamiętają słabsze niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi jest i dużo intuicyjny i oszczędny w obsłudze panel.

Mon Fex Opinie

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość sklepu jest uzależniona absolutnie od wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na etapie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układzie do dolara. Podsumowując stanowi toż handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy i na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Polska giełda kryptowaluty

Z pewnością, w związku do kontraktów terminowych wielkich z giełdy, platforma prosi o wiele korzystniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej kontrakty nie są stałych ram czasowych. Mogą więc zostać obalone w dowolnym momencie.

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X również możliwością handlu dużymi i złymi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do dyspozycji istnieje też dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi niesłychanie proste. W charakterze rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na tył konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiadomość o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w obiekcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy grać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W wypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do lamusa lub korzystamy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w porządku godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Zobowiązuje się to ale z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie stanowi obecne powiązane z faktem, że zakup przy użyciu karty wykonywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W rezultacie pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% z każdej sprzedaży lub od każdych 10 USD, w relacje od tego, która z kwot jest jaśniejsza.

Wypłata środków
Wypłaty środków z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki są zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością samą z najdłuższych korzyści Monfex są niskie raty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu również przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Czyni on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji również pozostałych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar
Monfex jest platformą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Ułatwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą i posiadaczami i przenosi się do spekulacji przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmian pożyczane są z innej części. Wysokość danego zakładu jest jednak ściśle powiązana z powierzchnią używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do pokaźnych zysków, należy jednakże mieć, iż handel przy zastosowaniu dźwigni pracuje w dwie strony. Więc może przynieść duże wpływy, ale same i wyjątkowe straty. Dlatego też obowiązkowy jest odporny rozsądek i kierowanie dźwigni idealnej do poziomu posiadanej już umiejętności oraz wiedz.

Handel, a bezpieczeństwo
Handel na Monfex jest wcale bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób jak i metoda przetwarzana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany stanowi w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym przyczyny jest fakt, że jako Użytkownik posiadasz dostęp do raportów i soków z konta w każdym momencie. W wszelkiej chwili możesz te się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania oraz ochrony swoich kont masz szansę dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dużym zagrożeniem dla użytkownika prawdopodobnie żyć tylko sam użytkownik, a tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu myśli i wiedzy gracza. Dlatego przed przystąpieniem gry podaje się dokładne zaznajomienie się z placem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o zastosować z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym atutem jest jeszcze możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych oraz do bloga zawierającego aktualne informacje z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy i co najważniejsze analizy rynku.

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs podstawy jest czysty i jasny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu okazuje się główny panel. Po jego lewej stronie pomieszczone są ważne porady dotyczące salda oraz zysku, a też strat dla aktualnie otwartych pozycji. Coraz niezwykle ważnym jest, że stały tam również zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są artykuły na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście spośród obecnego zakresu dostępna jest także cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali także o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Przydatne są one w zakładce ”Środki” na ścianie głównej.

Monfex – podsumowanie
Z pełną pewnością Monfex jest dumną polecenia platformą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona prosta, intuicyjna i przyjazna zarówno dla początkujących kiedy oraz zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego zadania w wszelkiej chwili. Wartym uwagi istnieje te niewątpliwie aspekt, iż dla klientów jest przydatna całodobowa infolinia. Z pewnością kluczowym jest, że każdemu istnieje te przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną kwestię odgrywa też przyjazne nastawienie do odbiorcę. Ponieważ dzięki swobodnemu dostępowi do środków edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje możliwość na podniesienie stanu naszych umiejętności w kreacji z dźwignią.

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem oraz piekielnie silną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję ustroju na przeprowadzane operacje oraz ogromną ilość i dostępny dojazd do tematów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej element każdy może bez problemu zlokalizować na forach a w środowiskach społecznościowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o