Kupieni Followers na Instagramie - czy warto?

Kupieni Followers na Instagramie – czy warto?

Artykuł Miesiąca

Drogi dojścia do wysokich pozycji na instagramowych profilach są rożne. Najbardziej typowa to budowanie tak zwanego organicznego zasięgu. Zdawać należy sobie sprawę z tego, że społeczność Instagrama liczy ponad miliard użytkowników.

Pośród tak wielkiej liczby osób, codziennie na profilach zamieszczanych jest ponad sto milionów zdjęć, a użytkownicy codziennie pozostawiają ponad cztery miliardy reakcji. Najpopularniejszymi reakcjami są lajki, a najbardziej pożądanymi obserwujący nazywani followersami na Instagramie. Zbudowanie dobrej pozycji dla własnego profilu na drodze organicznej to bardzo duże wyzwanie.

Co się kryje pod określeniem zasięg organiczny?

 

Jest to niewspomagane zabiegami marketingowymi budowanie pozycji profilu, polegające na uzyskaniu jak największej grupy odbiorców. Typowe dla takiego działania jest zamieszczenie treści na profilu i czekanie na to ile osób się tym zainteresuje. Aby wzbudzić zainteresowanie publikowana treść musi być na tyle interesująca, aby zwracała na siebie uwagę. Często jest tak, że aby ktoś z użytkowników Instagrama „zawiesił oko” na poście, musi się on jemu pokazać kilka razy. Czy to jest łatwe do osiągnięcia? Raczej nie i trzeba to brać pod uwagę. Dotyczy to zwłaszcza nowych świeżych profili zaczynających swoją „karierę” na Instagramie.

 

Jakie są sposoby na zbudowanie wysokiej pozycji konta na Instagramie?

 

Jednym z nich jest wspomniane wyżej budowanie zasięgu organicznego. Innym powszechnie używanym sposobem jest budowanie zasięgu wirusowego. Aby taka forma dawała efekty, należy być aktywnym użytkownikiem. Aktywność to reagowanie na posty innych użytkowników, wchodzenie z nimi w relacje i obserwowanie ich kont. Każda reakcja może wywołać kontrreakcję ze strony obserwowanej osoby i przyciągnąć ją na określony promowany profil. Dzięki uzyskaniu takiej reakcji, inni użytkownicy obserwujący „naszego” obserwatora mogą także przywędrować za nim na nasz profil. Taka sytuacja rodzi następną analogiczną i tym samym krąg osób powiązanych z innymi zaczyna także reagować na posty zamieszczane na promowanym profilu. Dzieje się tak ze względu na algorytmy, które wbudowane są w cały system obsługujący Instagram i jego użytkowników.

 

Te sposoby wymagają sporego wysiłku i poświecenie im dużej ilości własnego czasu. Niestety każde działanie nie wsparte płatną reklamą, trwa długo i jest mało skutecznie. W przypadku promowania marki osobistej, firmowej czy produktowej, bez odbiorców tych działań, można nie odnosić dobrych efektów, pomimo bardzo dużego zaangażowania.

 

Płatne sposoby pozyskiwania followersów

 

 

Sięgając po tego typu rozwiązania należy dobrze się zastanowić i jeśli już to zaufać profesjonalnej firmy zajmującej się budowaniem zasięgów. Jest to bardzo ważne ponieważ wiele pseudo serwisów wspierających, ogranicza swoje działania do podłączania botów, dostarczających nieefektywnych spamerskich reakcji. Takie działania są wbrew regulaminowi Instagrama i są bardzo szybko wychwytywane przez algorytmy kontrolujące. Działanie niezgodne z regulaminem może doprowadzić do ograniczenia funkcjonowania konta, a w skrajnych przypadkach do całkowitej blokady.

 

Co innego kiedy obsługą ruchu na Instagramie, zajmuje się profesjonalny sprawdzony serwis, Takie serwisy również oferują płatne pakiety obserwujących. Różnica polega na tym, że dobry serwis korzysta w swoich pakietach z realnych aktywnych kont na Instagramie. Ruch wywoływany przez takie kontrolowane działanie, wymaga jeszcze dodatkowych zabiegów, które realizują serwisy zaangażowane w obsługę konkretnego konta. Jedną z takich firm jest serwis Tanielajki.pl.

 

Czym jest i jak działa serwis Tanielajki?

 

Tanielajki.pl to w pełni profesjonalny serwis oferujący swoje usługi w podnoszeniu efektywności działających profili na Instagramie. W ramach usługi każda zainteresowana osoba czy firma ma do wyboru różne pakiety z określoną konkretną grupą aktywnych, realnych kont zarejestrowanych na Instagramie. Trzeba przyznać, że opinie o tanie lajki są znakomite i poleca ich sporo osób. Dzięki szerokiej ofercie osoby zainteresowane mogą wybrać najbardziej optymalny pakiet wsparcia swojego konta. Racjonalne i kontrolowane podejście serwisu Tanielajki.pl do oferowanych usług, zabezpiecza przed negatywnym odbiorem przez algorytmy. Wprost przeciwnie, działanie serwisu buduje długotrwałą dobrą pozycję konta.

Z usług tego rodzaju korzysta bardzo duża grupa osób zwłaszcza z kręgów celebrytów instagramowych. Serwis Tanielajki ma bardzo dobre opinie więc możliwe jest, iż „w branży” właśnie tutaj kupuje się obserwujących i lajki. 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments