Fundico

Fundico opinie

Zakupy i opinie

Fundico to firma oferująca inwestorom zakup pakietów wierzytelności wobec banku, które zalegają ze spłatą zwrotu za przedwcześnie spłacony kredyt. Firma działa w oparciu o wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE). Fundico za samą rejestrację z polecenia oferuje bonus powitalny w wysokości 275 zł. Jak dokładnie działa Fundico oraz co zrobić, by uzyskać bon 275 zł oraz 100 zł? Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

 

Fundico opinie

 

Fundico – jak działa? Jak uzyskać bon o wartości 275 zł?

Kliknij-i-zacznij-zarabiać

 

W jaki sposób można uzyskać bon od Fundico?

Bonus od Fundico w wysokości 275 zł możemy uzyskać, jeśli zarejestrujemy się na stronę z linku z polecenia. Proces rejestracji jest krótki i nie wymaga podawania wrażliwych danych. Aby otrzymać bonus od Fundico musimy zainwestować 200 zł w programie. Od razu po zarejestrowaniu inwestycji środki pojawią się na koncie użytkownika. Oznacza to, że nie musimy czekać z wypłaceniem bonusu do czasu aż minie okres inwestycji. Jeśli nie jesteś przekonany do inwestowania, dzięki bonusowi powitalnemu nie musisz obawiać się o stratę środków na Fundico. Opinie o tej platformie potwierdzają jednak to, że pieniądze są wypłacane terminowo, a inwestowanie jest opłacalne.

Założenie konta pozwoli nam na otrzymanie bonusu powitalnego, a także na polecanie platformy innym osobom. Za każdą zarejestrowaną osobę otrzymamy kolejny gratis w wysokości 100 zł. Platforma nie przewiduje limitu osób, które możemy polecić. Ważne jest to, że osoby polecone muszą zarejestrować się na platformie przez wygenerowany dla nas link. Znajduje się on w zakładce profil inwestora na platformie. Kolejną korzyścią, którą zyskamy po poleceniu osoby, będzie otrzymanie procentu z jej inwestycji. Procent ten zawsze wynosi 5% wartości zysku z inwestycji. Oznacza to, że jeśli polecona przez nas osoba uzyska wynagrodzenie w wysokości 1000 zł, my otrzymamy na konto 50 zł.

Jak dokładnie działa Fundico?

Fundico działa w oparciu o wyrok TSUE. Zgodnie z nim schemat działania firmy wygląda następująco:

  1. Firma pozyskuje kredytobiorców, którym należy się zwrot prowizji bankowej za wcześniej spłacony kredyt,
  2. Następnie odkupuje ona od nich prawa do zwrotu prowizji za określoną cenę w ramach umowy cesji,
  3. Po otrzymaniu cesji podpisanej przez kredytobiorców, firma wypłaca im ustaloną kwotę,
  4. Fundico prezentuje oferty cesji inwestorom,
  5. Inwestorzy mają możliwość zakupienia na platformie pakietu wierzytelności z ustaloną ceną, stopą zwrotu i okresem,
  6. Kolejny krok to prowadzenie przez firmę sprawy zwrotu prowizji przeciwko bankowi w jednym z trybów,
  7. Sprawa zwrotu prowizji prowadzona jest w trybie reklamacji, polubownie lub sądownie. (Inwestorzy nie są stroną sprawy),
  8. Po rozwiązaniu sprawy, inwestorzy otrzymują pieniądze z określoną stopą zwrotu na swój rachunek.

Firma Fundico kupuje rozczenia hurtowo za kilka procent wartości, dlatego też możliwe jest przyznawanie bonusów powitalnych dla nowych inwestorów platformy. Warto zwrócić uwagę na to, że inwestując na Fundico przysługuje nam zabezpieczenie inwestycji. W ten sposób otrzymujemy gwarancję zwrotu zainwestowanej kwoty. Bez zabezpieczenia moglibyśmy więcej zarobić, jednak inwestycja wiązałaby się z ryzykiem utraty wpłaconych środków. w 97% przypadków inwestycje przebiegają zgodnie z założeniami. Jeśli jednak czas odzyskania prowizji przedłuży się, nasza inwestycja zostanie wykupiona przez nowego inwestora, a na nasze konto zostaną zwrócone zainwestowane środki.

Jak zarejestrować się na platformie Fundico?

Rejestracja na platformie jest bardzo proste. Jeśli chcemy uzyskać bonus powitalny musimy założyć konto za pośrednictwem linku osoby polecającej. Podczas rejestracji musimy podać podstawowe dane, które potrzebne są do zawarcia umowy inwestycyjnej oraz do wypłaty środków. Są to imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Dane te pozwolą także na stwierdzenie naszej autentyczności, czyli wykluczenie tego, że jesteśmy botem. Rejestrując się na platformie musimy podać także numer konta bankowego. Jest on potrzeby po to, by wypłacić środki z konta na Fundico. Opinie wskazują, że firma ta od razu po zarejestrowaniu inwestycji przyznaje bonus powitalny oraz wypłaca pieniądze na czas. Inwestycje na platformie dodawane są codziennie. Jeśli na stronie nie będzie żadnych dostępnych inwestycji, możesz napisać do firmy maila na adres: biuro@fundico.eu. W ten sposób otrzymasz specjalną propozycję, dostępną tylko dla Ciebie, dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

Daj ocenę (1 / 1)

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej
Daj ocenę :
     

To niezłe opinie klientów… Zwykła reklama